Обход защиты компонентов Розкрити

Обход захисту компонентів

плата

4 000 грн

Відправляємо в день замовлення

Офіційна гарантія 6 міс.

Консультації по встановленню

Будь-яка форма оплати

Сучасні магнітоли оснащені захистом компонентів, яка покликана уберегти їх господарів від крадіжки. Але вона так само унеможливлює простий продаж головного пристрою, оскільки на автомобілі, який в принципі розуміє, що таке захист компонентів, магнітола відразу побачить не знайомий VIN, напише, що "активовано захист компонентів" і відмовиться працювати. А якщо таке ГУ встановити на автомобіль постарше, до 2016 р.в., в епоху якого захист було реалізовано через введення PIN-коду, то станеться приблизно наступне. Магнітола запитує VIN, але відповіді не отримує, оскільки автомобіль "не розуміє" її питання. В результаті на магнітолі "включається лічильник", вона пропрацює ще кілька годин (або кількість включень, дивлячись що наступить раніше) і так само видасть відоме нам не приємне повідомлення "активовано захист компонентів".

Як же обійти захист компонентів?

На "сьогодні" існує 2 способи: програмний та залізний. Ми рекомендуємо використовувати програмний, тому що він більш стабільний, надійний і не вимагає додаткового втручання в обладнання головного пристрою. Нижче наведемо їх суть.

1. Програмний спосіб зняття захисту компонентів

полягає в тому, що в ПО головного пристрою вносяться зміни, які прибирають обмеження, пов'язані з активацією захисту компонентів. Тобто, простими словами, на магнітолі спрацьовує захист компонентів, але це ніяк не відбивається на її функціоналі. Звук, зображення, функціонал - все працює в повному обсязі, і користувач взагалі не помічає, що спрацював захист. Тільки при діагностиці буде "висіти" помилка в блоці 5F - "активовано захист компонентів". Крім діагноста її ніхто не побачить.

2. Залізний спосіб зняття захисту компонентів

Ми розробили спеціальний пристрій, який поміщається всередину магнітоли і періодично скидає вищеописаний лічильник, таким чином ГУ працюватиме вічно і весь функціонал залишиться розблокованим.

Звертаємо увагу, що це не китайські або польські плати, що гуляють в інтернеті, а повністю наша розробка і ми несемо гарантійну відповідальність за її роботу.

Від Вас буде потрібно зняти магнітолу з автомобіля і відправити нам.

Важливо! На момент установки даного пристрою, ГУ ще не має "впасти" на захист компонентів, тобто захист не повинен бути активований.

СистемаOEM
GPS навігаціяТак
Apple CarplayТак
Android AutoТак
MirrorLinkТак
BluetoothТак
Гарантія6 міс

Гарантія на продукцію становить 6 місяців з моменту реалізації.

Умови гарантії:

  • Гарантійний термін не закінчився.
  • Наявність гарантійного талону (серійний номер пристрою та вказаний в талоні повинні збігатися).
  • Наявність і збереження оригінальної упаковки.
  • Відсутність слідів експлуатації і втручання в пристрій.
  • Установка проводилася кваліфікованими фахівцями.
Клас 
2019-02-13

Рекомендую эту компанию

Порядочные, добросовестные специалисты. Самые лучшие впечатления от сотрудничества. рекомендую.

  • 1 з 1 вважають цей коментар корисним.

Написати свій відгук! !

Напишіть відгук

Обход захисту компонентів

Обход захисту компонентів

Accept

Сайт використовує cookies