Інтерфейс підтримки старих Gateway, мультикерма, Mirrorlink та камери для RCD330plus NONAME вер. 2.0 Розкрити

Інтерфейс підтримки старих Gateway, мультикерма, Mirrorlink та камери для RCD330plus NONAME вер. 2.0

Evrolab Evrolab

Новий

Ексклюзив! Знімає необхідність заміни Gateway на автомобілях до 2008 р.в.

Інтерфейс для підтримки мультикерма Skoda і Volkswagen з 8 кнопками. Немає потреби замінювати підкермовий блок і мультикермо на 12 кнопкове. Підтримка роботи неоригінальної камери заднього виду без використання реле з затримкою і без врізки в проводку авто.

Більше подробиць

Цього товару вже нема в наявност

1 250 грн

Відправляємо в день замовлення

Офіційна гарантія 6 міс.

Консультації по встановленню

Будь-яка форма оплати

НОВИНКА!

При установці нової оригінальної магнітоли на автомобілі VW, Skoda, Seat до 2008 року випуску є проблема з розрядкою акумулятора. Пов'язано це з застарілим софтом в блоці Gateway. Блок Gateway є диспетчером всіх блоків, в ньому прописується поточна комплектація автомобіля, тобто всі електронні блоки, що містять CAN-шину, повинні бути занесені до переліку блоків Gateway. Він відповідає за передачу пакетів даних між блоками різних CAN шин, діагностику через OBD, а також переведення блоків в сплячий режим. Саме останню функцію не може забезпечити старий софт для нових магнітол. Магнітола не розуміє команду «sleep» і постійно пробуджує шину даних. Це веде до збільшення струму розрядки акумулятора.

Проблема зачіпає як магнітоли RCD330, так і інші, наприклад RCD510, RNS510, Discover Media, Bolero, Columbus і т.д. Вирішити це питання можна замінивши Gateway на аналогічний з новим софтом, або встановити наш CAN-фільтр перед магнітолою, який «змусить» магнітолу «заснути» при необхідності.

Також попутно за допомогою цього ж CAN-фільтра була вирішена проблема непрацюючої камери на VW Polo і Skoda Fabia 2 без блоку ABS. На цих автомобілях магнітола RCD330 при відсутності інформації про швидкість автомобіля в CAN-шині вимикає зображення з камери заднього виду.

Перевірка нашої попередньої розробки Mirrorlink в русі для RCD330 виробництва Desay показала, що для RCD330 Noname вона не підійде. При паралельному підключенні CAN шини магнітола виробництва NONAME встигала «побачити» реальну швидкість, в результаті на секунду видавалося повідомлення «Міррорлінк в русі заблокований», потім знову включався в нормальну роботу. CAN-фільтр дозволив вирішити і цю задачу. Також додали емуляцію стану замку запалювання для Фабії 2 до 2010 року випуску.

Інтерфейс для підтримки 8-ми кнопкового мультикерма Skoda і Volkswagen. З цим інтерфейсом не потрібна заміна подкермового блоку і мультикерма на 12 кнопковий.
Працює на магнітолах RCD330 (6RD 035 187B) NONAME!

1. Прилад сканує пакети даних CAN-шини і при надходженні сигналів від мультикерма, перетворює їх в зрозумілі дані для магнітоли RCD 330 plus Desay, та передає їх в CAN шину

Логіка роботи інтерфейсу на 8-ми кнопочного мультикерма:

На 8-ми кнопочному кермі перехід на перемикання треків відбувається через одноразове натискання кнопки зі стрілками (джерело). Повторне натискання цієї кнопки повертає інтерфейс в режим регулювання гучності.

Розблоковано MIRRORLINK в русі на RCD330 NONAME. Більше він не завершить роботу при швидкості вище 6 км/год.

2. Підтримка роботи неоригінальної камери заднього виду без використання реле з затримкою і без врізки в проводку авто.

Як відомо, необхідна наявність живлення на камері заднього виду ще 8 секунд після вимкнення задньої передачі. Якщо живлення камери підключено до ліхтаря заднього ходу, то при виключенні задньої передачі, камера вимикається, магнітола не бачить відеосигнал, і з'являється помилка «Блок камери заднього виду - немає зв'язку», камера більше не включається до вимкнення-вмикання запалювання.

Наш інтерфейс цю проблему вирішує. Камера буде працювати ще 9 сек після виключення задньої передачі.

Якщо потрібне підключення камери від інтерфейсу для коректної роботи, підключіть дріт живлення камери до рожево-чорного дроту інтерфейсу. Цей дріт буде живленням +12 для камери заднього виду, при цьому немає необхідності тягти її живлення до ліхтаря заднього ходу.
УВАГА! цим проводом можна живити тільки камеру потужністю не більше 300 мА! Для камер з приводом (виїжджають з під значка) не вистачить потужності, тому підключати привід камери потрібно до лампи заднього ходу, а саму камеру до інтерфейсу.

Ніякі інші функції магнітоли не змінюються і не втрачаються.

Інтерфейс для самостійної установки. Не потрібно розбирання магнітоли і пайка дротів.

У разі купівлі інтерфейсу в комплекті з магнітолою, він буде встановлений всередину RCD330, від Вас не буде потрібно більше ніяких додаткових дій по установці.

Підключення:

  • Червоний - +12В акум
  • Чорний – GND
  • Помаранч/фіолет – CAN-шина CAN-High
  • Помаранч/корич – CAN-шина CAN-Low
  • Рожево/чорний – вихід живлення камери заднього виду +12В 300мА

Зовнішній вигляд інтерфейсу може незначно відрізнятися від представленого на фото так як йде постійна модернізація та оптимізація пристрою.

Гарантія на продукцію становить 6 місяців з моменту реалізації.

Умови гарантії:

  • Гарантійний термін не закінчився.
  • Наявність гарантійного талону (серійний номер пристрою та вказаний в талоні повинні збігатися).
  • Наявність і збереження оригінальної упаковки.
  • Відсутність слідів експлуатації і втручання в пристрій.
  • Установка проводилася кваліфікованими фахівцями.

Український виробник, компанія Evrolab (м.Суми) працює на ринку з 2012 р. Виробляє автомобільну електроніку спрямовану на підвищення безпеки експлуатації і поліпшення охоронних систем автомобілів концерну VAG, а також Lexus і Mazda.


Окремим напрямком діяльності компанії є виробництво бюджетних вимірників радіації -  дозиметрів .

Напишіть відгук

Інтерфейс підтримки старих Gateway, мультикерма, Mirrorlink та камери для RCD330plus NONAME вер. 2.0

Інтерфейс підтримки старих Gateway, мультикерма, Mirrorlink та камери для RCD330plus NONAME вер. 2.0

Accept

Сайт використовує cookies